Search for:

Monitoring na odległość

Tym razem została wykonana instalacja monitoringu budynku gospodarczego. Nie było by w tym nic niezwykłego poza faktem iż znajduje się on 350m od domu właściciela, gdzie znajduje się rejestrator. Obecnie transfer danych na odległości do 10 km nie jest już problemem. Dzięki urządzeniom firmy Ubiquity możemy przesyłać dowolne dane na znaczne odległości, bez ponoszenia kosztów transferu. Klientowi zaoferowałem kamery o rozdzielczości 5MP firmy Kenik. Właściciel jest zadowolony z efektu pracy jak i jakości podglądu.

AVIO-TECH w gastronomii!

Tym razem zawitałem do nowego lokalu gastronomicznego w samym centrum Miechowa. Młodzi właściciele biznesu chcieli aby ich lokal był nadzorowany przez kamery. Dla bezpieczeństwa własnego oraz swoich gości. Zadanie było o tyle trudne iż lokal znajduje się w starej kamienicy z bardzo grubymi ścianami. Przeprowadzenie przewodów przez mur o grubości 50cm po wykończeniu lokalu nie był opcja akceptowalną. Zatem aby uniknąć problematycznych odwiertów zastosowałem kamery bezprzewodowe, oczywiście firmy Dahua.
Obraz mówi sam za siebie.

Kolejny zadowolony klient

Ostatnim czasem zrealizowana została modernizacja istniejącego systemu monitoringu w powiecie Limanowskim u jednego z lokalnych producentów garaży. Aspekt bezpieczeństwa pracowników był priorytetem zleceniodawcy, zatem instalacja została rozbudowana 5 megapikselowe kamery kopułowe firmy Dahua. Zapewniają one świetną jakość obrazu.

Przy okazji modernizacji monitoringu, właściciele poprosili o uporządkowanie nieładu instalacji SAT oraz sieci LAN w ich przytulnym domu. Dodatkowo stary AP został zastąpiony sufitowym “UFO”.